Tóth Béla
Szálló igék lexikona
1906 Bp. Franklin-Társulat126. árverés / 367.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
82537
VII+378+(1)p.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.