Tóth Béla A mű címe Szálló igék lexikona 1906 Bp., Franklin-Társulat VII+378+(1)p. Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. 126. árverés / 367. Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 20 000 Ft Kedvencekhez ad