Tóth Ervin
Bp., Dr. Vajna és Bokor 188p.+1 színes t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas (részben színes) táblával. Számozott (174./200), aláírt példány. Aranyozott gerincű, kiadói félvászon-kötésben, eredeti védőborítóval.
126. árverés / 369.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 5 000 Ft
Európai grafika