Tóth Ervin
Európai grafika
Bp. Dr. Vajna és Bokor126. árverés / 369.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
82580
188p.+1 színes t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas (részben színes) táblával. Számozott (174./200), aláírt példány.
Aranyozott gerincű, kiadói félvászon-kötésben, eredeti védőborítóval.