Tóth János, dr.
1887 Nyitrán, Szerző 207+(1)p. Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel.
62. árverés / 527.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 4 200 Ft
Nyitráról Lourdesba és Párisba. Utirajzok.