Tóth János, dr.
Nyitráról Lourdesba és Párisba. Utirajzok.
1887 Nyitrán Szerző62. árverés / 527.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 200 FtAzonosító
62063
207+(1)p.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel.