Tóth Kálmán
--- összes költeményei. I-II. kötet [egybekötve].
1873 Pest Aigner Lajos126. árverés / 370.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
82506
160+176p.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.