Tóth Mike
1910 Kalocsa, (Jurcsó Antal ny.) 418p. Szövegközti képekkel. Aranyozott, kiadói vászonkötésben.
140. árverés / 456.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
angol szoveg
Gilt original cloth.