Tulipánkert-emlékalbum. Szerk.: Kún József Jenő.
1907 Bp. (Dörner és Heimberg)67. árverés / 568.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
55017
84+(4)+XLVIII+137-154+(14)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben, védőtokban.