Üdvnek igazságnak könyörgése. Imakönyv. Fordította: Dr. Hevesi Simon pesti rabbi.
1911 Bp. Schlesinger József114. árverés / 166.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 30 000 FtAzonosító
78673
Kétnyelvű (héber-magyar) nyomtatvány.
IV+(1)+363 [recte 364]lev.+364-379p. A fordító által dedikált példány.
Kopottas gerincű, kiadói vászonkötésben.