Ugró Gyula, Dr. A mű címe Magyar városok monográfiája. Ujpest 1831-1930. 1932 Bp, Magyar városok monográfiája kiadóhivatala 532p.+9t.(kétold.) Aranyozott, kiadói vászonkötésben. 62. árverés / 535. Kedvencekhez ad