Ugró Gyula, Dr.
Magyar városok monográfiája. Ujpest 1831-1930.
1932 Bp Magyar városok monográfiája kiadóhivatala62. árverés / 535.
67057
532p.+9t.(kétold.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.