Üstökös. XXII. évfolyam.
1879 (Bp.) (Athenaeum ny.)130. árverés / 152.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 24 000 FtAzonosító
91683
Az első, egyben az egyik leghosszabb életű magyar élclap szerkesztője és kiadója Jókai Mór volt.
Worn gilt contemporary cloth.
504+244p. Gazdagon illusztrált.
Kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. Egy levél (361-362p.) alsó sarka pótolva.