(Vachott) Vahot Sándor
--- összes költeményei. Kiadta Vahot Imre.
1856 Pesten Gyurián62. árverés / 542.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
62094
VIII+200+(4)p. Első kiadás.
Korabeli, díszesen aranyozott vászonkötésben (Boldog Lajos). Aranyozott lapszélekkel. Poss.: Glitzke Sándor.