Vadas Jenő
1896 Bp., "Pátria" ny IV+383p.+15t. (1 kihajt.)+1 kihajt. mell. A címlapon jelzett térkép példányunkból hiányzik. Enyhén sérült gerincű, kiadói papírborítóban.
140. árverés / 462.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 12 000 Ft
A selmeczbányai m. kir. erdőakadémia története és ismertetője
angol szoveg
Original paper. Spine slightly damaged.