Vadas Jenő
A selmeczbányai m. kir. erdőakadémia története és ismertetője
1896 Bp. "Pátria" ny140. árverés / 462.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
95366
Original paper. Spine slightly damaged.
IV+383p.+15t. (1 kihajt.)+1 kihajt. mell. A címlapon jelzett térkép példányunkból hiányzik.
Enyhén sérült gerincű, kiadói papírborítóban.