Vadász- és Versenylap. Negyedik évfolyam. 1-31. szám [egybekötve].
1860 Pest (Emich Gusztáv ny.)140. árverés / 477.
Kikiáltási ár: 50 000 Ft Leütési ár: 80 000 FtAzonosító
95581
Az évfolyam 36 számmal lenne teljes.
Sligthly worn contemporary half cloth.
508p.
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben.