Vadnai Károly
1886 Bp., Athenaeum 254+(1)p. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A gerincen kis sérüléssel.
138. árverés / 144.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 4 400 Ft
Elmúlt idők. Emlékezések.
Contemporary half cloth. Spine slightly damaged, gilt.