Vadnai Károly
Elmúlt idők. Emlékezések.
1886 Bp. Athenaeum138. árverés / 144.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 400 FtAzonosító
94209
Contemporary half cloth. Spine slightly damaged, gilt.
254+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A gerincen kis sérüléssel.