Szerző Vahot Imre --- emlékiratai 1881 (Bp. Khór és Wein ny.) 71. árverés / 302. Azonosító 64315 463+(1)p. Második kiadás. Példányunk címlapja hiányzik. Enyhén kopottas, festett, aranyozott, korabeli vászonkötésben.