Vahot Imre
1853 Pest, Müller Gyula (6)+197p.; (4)+112 [recte 212]p.; (2)+203+(1)p. Első kiadás. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
130. árverés / 439.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Leütési ár: 30 000 Ft
Ködfátyol-képek. I-III. kötet.
angol szoveg
Contemporary half cloth. Spine gilt.