Vajda János
Béla királyfi. Költői beszély hat énekben.
1854 Pest Emich101. árverés / 338.
75585
A költő első megjelent műve.
143+(1)p. Első kiadás.
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Szüry: 4832.