Vajda János
Magyarság és nemzeti önérzet. Kóros áramok.
Bp. Singer és Wolfner126. árverés / 394.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
82524
180p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 4847.