Vámbéry Ármin
1882 Bp., MTA XV+(1)+527p. (MTA Könyvkiadó Vállalat harmadik cyklus 1881-83.) Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.
153. árverés / 497.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
A magyarok eredete. Ethnologiai tanulmány.
angol szoveg
Contemporary cloth. Spine gilt.