Vámbéry Ármin
A magyarok eredete. Ethnologiai tanulmány.
1882 Bp. MTA153. árverés / 497.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
99995
Contemporary cloth. Spine gilt.
XV+(1)+527p. (MTA Könyvkiadó Vállalat harmadik cyklus 1881-83.)
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.