Vámbéry Ármin
A magyarok eredete. Ethnologiai tanulmány.
1882 Bp. MTA62. árverés / 548.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 3 400 FtAzonosító
62127
XV+(1)+527p. MTA Könyvkiadó Vállalat harmadik cyklus 1881-83.
Kiadói, aranyozott gerincű, vaknyomásos egészvászon-kötésben.