Vámbéry Ármin
Nyugot kulturája Keleten
1906 Bp. MTA70. árverés / 636.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
62543
VIII+423p. (MTA Könyvk. Váll. Új folyam, LXVII. kötet.)
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.