(Vámbéry) Vámbéri Ármin
A hunnok és avarok nemzetisége
1881 Bp. MTA99. árverés / 440.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
75054
33p. (Értekezések a nyelv- és szép tudományok köréből. IX. kötet. IV. sz.)
Korabeli félvászon-kötésben.