Varjú Elemér
Magyar várak
(Bp Műemlékek Orsz. Biz. és a Könyvbarátok Szöv.62. árverés / 555.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
62113
211+(1)p. Négynyelvű szöveggel, gazdag képanyaggal.
Kiadói vászonkötésben.