Várnai Sándor
1890 Bp., Franklin 286+(1)p. Gazdagon illusztrált. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
67. árverés / 579.
Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Leütési ár: 7 000 Ft
A frantzia rémuralom története a legujabb források felhasználásával