A városlődi takácscéh (Leinweber) 31 pontból álló, kéziratos szabályzata 1768-ból

103. árverés / 102.

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Leütési ár: 65 000 Ft
75905

A leveleket díszes, kézzel festett keret övezi. 9 levél, 16 beírt oldal. Kelt: Városlőd, 1768. V. 23.

Zsinórral átfűzött, aranyozott, nagyszombati bőrkötésben. A hátsó kötéstábla felső sarka sérült, hiányos. The manuscript regulations of the weavers guild in Városlőd, in German, 16 pages. In gilt leather binding in the Nagyszombat style. Slightly damaged.