Vay Péter, gróf
A keleti féltekén
1918 Bp. Franklin130. árverés / 429.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 110 000 FtAzonosító
83647
Richly gilt original cloth.
1t.+479+(1)p.+12t. (Modern utazók, felfedezők könyvtára.)
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.