Verhovay Gyula A mű címe Az ország urai. Második ezer. 1890 Bp., Buschmann F. ny 200p. Javított, kopottas, korabeli félvászon-kötésben. 101. árverés / 154. Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 26 000 Ft Kedvencekhez ad