Verne, (Jules) Gyula
1899 Bp., Franklin 270+(2)p. Lapszámozáson belül egészoldalas táblákkal. Aranyozott, festett (piros), kiadói vászonkötésben.
138. árverés / 540.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Leütési ár: 44 000 Ft
Az Orinocon fölfelé. Regény. Forditotta Gaal Mózes.
angol szoveg
Gilt, painted (red) original cloth.