Vértesi Károly
Keleti ég alatt. Palesztinában. Utirajzok.
1900 Bp. Franklin83. árverés / 364.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
70850
1t. (kihajt.)+264+(3)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal.
Festett, kiadói vászonkötésben. A gerinc peremein apró sérülésekkel.