Vetus et novum calendarium ad annum... M. DCC. LXXIX.
Tyrnaviae Typis Regiae Univ. Budense142. árverés / 200.
Kikiáltási ár: 25 000 Ft Leütési ár: 25 000 FtAzonosító
96011
Richly gilt original hardpaper. Spine slighlty damaged.
(58)p.+250h.+(13)p.
Enyhén sérült gerincű, díszesen aranyozott kiadói papírkötésben.