Virányi (Virnau) Vilmos
Honvédtiszti koszoru az 1848/9 évböl. Egybe füzé ---.
1867 Pest Poldini Ede61. árverés / 250.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
62158
(2)+240p.
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben. Körülvágatlan példány.