Vojnich Oszkár, dr.
Budapesttől Sitkáig. Úti leírások.
1894 Bp. Szerző114. árverés / 344.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 28 000 FtAzonosító
78912
174+(2)p.+1t. (kétoldalas) Lapszámozáson belüli egészoldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva.
Kopott aranyozású, festett, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.