Vuchetich, (Mátyás) Matthias
Elementa juris feudalis conscripsit ---
1824 Budae Typis Regiae Univ. Hung136. árverés / 204.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
94061
Slightly damaged, richly gilt, contemporary leather.
XXIV+235p.
Díszesen aranyozott, enyhén sérült, korabeli bőrkötésben.