Walkó László
Budapesttől Velencéig. Irásban és képben. Negyedik kiadás.
1910 Bp. Athenaeum140. árverés / 457.
Kikiáltási ár: 4 000 FtAzonosító
95380
Slightly worn original cloth.
(4)+456+(12)p.+4t. (3 kihajt.)
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.