Wickham Steed, Henry
The Hapsburg Monarchy
1913 London Constable and Company130. árverés / 260.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
91689
Original cloth. Spine gilt.
XXXII+304p.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.