Windisch, Karl Gottlieb von
Geographie des Grossfürstenthums Siebenbürgen
1790 Pressburg A. Löwe140. árverés / 110.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 30 000 FtAzonosító
95130
A "Geographie des Königreichs Ungarn" című munka harmadik kötete.
Slightly worn, contemporary half leather. Spine slightly damaged.
(4)+520p. A címlapon metszetvignettával.
Kopottas, enyhén sérült gerincű, korabeli félbőr-kötésben.