Wysber, Ludwig
---'s Lebensbilder aus Ungarn. Zweite Auflage.
1849 Wien Klopf61. árverés / 253.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 5 500 FtAzonosító
62216
Eurich. (10)+66p.
Modern, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az eredeti borító bekötve. Körülvágatlan példány.