XIX. század végi album 35 kabinetfotóval.

140. árverés / 133.

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Leütési ár: 30 000 Ft
95632

A felvételek nagy részén külföldi uralkodók és hírességek láthatók, emellett néhány darab a Habsburg-ház tagjait, valamint országgyűlési jeleneteket ábrázol. Magyar szempontból három magyar író: Berzsenyi, Jókai és Sárosy Gyula mellképe érdekes.

19th century photo album. Contemporary leather. Spine restored, slightly worn. Inner edges gilt.
Javított, kopottas gerincű, korabeli bőrkötésben. Aranymetszéssel díszítve.