XIX. század végi album 35 kabinetfotóval.
140. árverés / 133.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 30 000 FtAzonosító
95632
A felvételek nagy részén külföldi uralkodók és hírességek láthatók, emellett néhány darab a Habsburg-ház tagjait, valamint országgyűlési jeleneteket ábrázol. Magyar szempontból három magyar író: Berzsenyi, Jókai és Sárosy Gyula mellképe érdekes.
19th century photo album. Contemporary leather. Spine restored, slightly worn. Inner edges gilt.
Javított, kopottas gerincű, korabeli bőrkötésben. Aranymetszéssel díszítve.