Zabolay Károly
A szakszerű szőlőmüvelés
1882 Kecskemét Sziládi Lajos ny101. árverés / 310.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
75690
Hozzákötve: Gyürky Antal: A szőlő mint kincsbánya. Tanulmány... Bp., 1888. Franklin-Társulat. 95+(1)p.
93+(2)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.