Zabolay Károly
1882 Kecskemét, Sziládi Lajos ny 93+(2)p. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
101. árverés / 310.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Leütési ár: 6 000 Ft
A szakszerű szőlőmüvelés
Hozzákötve: Gyürky Antal: A szőlő mint kincsbánya. Tanulmány... Bp., 1888. Franklin-Társulat. 95+(1)p.