Záborszky Alajos
A' Pesti Hirlap elleni gyanusítások és haladás
1841 Pesten Landerer és Heckenast153. árverés / 439.
Kikiáltási ár: 30 000 FtAzonosító
99998
Contemporary cloth. Spine gilt.
54p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.