Záborszky Alajos
A' Pesti Hirlap elleni gyanusítások és haladás
1841 Pesten Landerer és HeckenastMásodik nap 148. árverés / 184.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 30 000 FtAzonosító
97968
Contemporary cloth. Spine gilt.
54p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.