Zádori János
Spanyol-út. 1868.
1869 Pest Athenaeum151. árverés / 432.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
99379
Contemporary cloth. Spine slightly damaged. Inner edges gilt.
429p.
Enyhén sérült gerincű, kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. Az első kötéstábla közepén aranyozott magyar címerrel. Aranymetszéssel díszítve.