Zala György -- Dr. Barcza Elemér

Amit a hirdetésről tudni kell

Bp. Székesfővárosi háziny.)

129. árverés / 183.

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Leütési ár: 40 000 Ft
83248

A mellékleteken a legnevesebb grafikusok (Faragó Géza, Berény, Irsai, Mallász, Dallos, stb.) művei -- nagyrészt plakátok -- láthatók

146+(2)p.+40 színes t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. A színes, eredeti borító bekötve. Az első kötéstábla közepén a főváros aranyozott, festett címerével. Gilt original cloth. Original cover bound inside.