Závori Sándor, dr.
1904 Gyoma, Kner Izidor ny 110+(1)p. Kopottas, kiadói vászonkötésben.
138. árverés / 279.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Emlékezzünk régiekről!
angol szoveg
Slightly worn, original cloth.