Závori Sándor, dr.
Emlékezzünk régiekről!
1904 Gyoma Kner Izidor ny138. árverés / 279.
Kikiáltási ár: 2 000 FtAzonosító
94838
Slightly worn, original cloth.
110+(1)p.
Kopottas, kiadói vászonkötésben.