Zboray Ernő
Tizenöt év Jáva szigetén
1936 Bp. Kir. M. Természettud. Társ.67. árverés / 602.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 1 600 FtAzonosító
64260
VIII+315p.+46t. (Természettud. Könykiadóváll. CV.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.