Zboray Ernő
1936 Bp., Kir. M. Természettud. Társ. VIII+315p.+46t. (Természettud. Könykiadóváll. CV.) Aranyozott, kiadói vászonkötésben.
67. árverés / 602.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft
Leütési ár: 1 600 Ft
Tizenöt év Jáva szigetén