Zelenski Róbert, gróf
Emlékeim
1928 (Bp. Pallas Rt. ny.)138. árverés / 552.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 14 000 FtAzonosító
94538
Modern half cloth. Damaged original cover bound inside.
931+(1)p.+14t. (1 kihajt.)
Modern félvászon-kötésben. A sérült, hiányos, eredeti borító bekötve.