Zelk Zoltán
Főhajtás a túlvilágra
1980 (Bp. Kozmosz.)151. árverés / 295.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
99609
Original cloth with dust jacket.
125+(3)p. Hervay Gizellának dedikált példány.
Kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóval.