Zelk Zoltán
1980 (Bp., Kozmosz.) 125+(3)p. Hervay Gizellának dedikált példány. Kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóval.
151. árverés / 295.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Főhajtás a túlvilágra
Original cloth with dust jacket.