Zichy Géza, gróf
Emlékeim. I-II. kötet.
Bp. Franklin-Társulat138. árverés / 553.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
94507
I. volume contemporary half leather. Spine richly gilt.Inner edges gilt. II. volume later half cloth. Original cover mounted.
(2)+209+(2)p.+19t.+1 kihajt. mell.; (2)+157+(3)p.+14t.
Az első kötet díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben, aranymetszéssel díszítve. A második darab jellegtelen, későbbi félvászon-kötésben, az eredeti borító felragasztva.