Zsakó Gyula
1944 Kolozsvár, Erdélyi Múzeum-Egy 19p. (Erdélyi tudományos füzetek. 177. sz.; Klny. az Erdélyi Múzeum 1944. évi 1-2. füzetéből) Kiadói papírborítóban.
67. árverés / 604.
Kikiáltási ár: 800 Ft
Leütési ár: 800 Ft
Egy XVIII. századi napló