A zsidókérdés Magyarországon. A Huszadik Század körkérdése. Harmadik kiadás.
1917 Bp. Társadalomtudományi Társaság120. árverés / 218.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 5 500 FtAzonosító
80818
(2)+164+(1)p. (A Huszadik Század könyvtára 64.)
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve.