Zsigmondkori oklevéltár. II. (1400-1410) Összeállította Mályusz Elemér. 1-2. rész.
Bp. Akadémiai99. árverés / 455.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
75188
XXV+(3)+658p.; VI+(2)+630p. (MOL kiadványai. II. Forráskiadványok. 3-4.)
Kiadói vászonkötésben.